Kontakt

 

Säljkår

 

Anders Lindahl.jpg

Anders Lindahl, VD/CEO
anders.lindahl@lindahlshandel.se
Sofia -40x 56 Sofia Petersson,  Marknadschef
0768-082424
sofia.petersson@lindahlshandel.se

Martin Burensjo.jpg

Martin Burensjö, Inköpsansvarig
0727-427747
martin.burensjo@lindahlshandel.se

Patrick

Patrick Kunst, Försäljningschef
070-780 39 11
patrick.kunst@lindahlshandel.se
Pia.jpg Helena Linder Innesäljare
036-361686
helena.linder@lindahlshandel.se
Ralf Ralf Hambruegge Mejeriingenjör
Pia.jpg Sven-Olof Sunnagårds Ostmästare Svensk ost
Yngve Gustafsson Yngve Gustafsson Ostmästare Importerad ost

 

 

Anders Johansson.jpg Anders Johansson,  Säljare Ostkompaniet
0709-721901
anders.johansson@lindahlshandel.se
Matts Lindell Matts Lindell,  Skåne
matts.lindell@lindahlshandel.se
Torbjörn Andersson Torbjörn Andersson,  Stockholm
torbjorn.andersson@farskvaruhuset.se

 

Återförsäljare

 

FH Logo

Färskvaruhuset AB

Bultgatan 32
442 40 Kungälv

Telefon: 0303- 24 64 50
farskvaruhuset.se 

 

 

Konsumentservice

 Namn  
 Telefon  
 Mobil  
 E-post     


Meddelande


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Har du som konsument frågor
om Ostkompaniet och våra produkter?
Välkommen att kontakta oss.
Använd gärna kontaktformuläret
här ovan, eller ring oss på 
036-36 16 80.