Kontakt

 

Säljkår

 

Anders Lindahl.jpg

Anders Lindahl, VD/CEO
anders.lindahl@lindahlshandel.se
Sofia -40x 56 Sofia Petersson,  Marknadschef
0768-082424
sofia.petersson@lindahlshandel.se

Martin Burensjo.jpg

Martin Burensjö, Inköpsansvarig
0727-427747
martin.burensjo@lindahlshandel.se

Patrick

Patrick Kunst, Försäljningschef
070-780 39 11
patrick.kunst@lindahlshandel.se
Pia.jpg Helena Linder Innesäljare
036-361686
helena.linder@lindahlshandel.se
Ralf Ralf Hambruegge Mejeriingenjör
Pia.jpg Sven-Olof Sunnagårds Ostmästare Svensk ost
Yngve Gustafsson Yngve Gustafsson Ostmästare Importerad ost

 

 

Helena Wikstrom.jpg

Pia Bruce,Stockholm/Uppsala
0702-790522
pia.bruce@lindahlshandel.se

Bjorn-Grabo.png

Björn Grabö, Värmland/Örebro
0722-271450
bjorn.grabo@lindahlshandel.se 

Anders Johansson.jpg Anders Johansson, 
Småland/Västergötland/Storkund
0709-721901
anders.johansson@lindahlshandel.se
Jonas Nilsson.jpg Mikael Axelsson, Säljansvarig 
0730-773711
mikael.axelsson@lindahlshandel.se 
Matts Lindell Matts Lindell,  Skåne
matts.lindell@lindahlshandel.se
 

Innesäljare

Fredrik Lärka Fredrik Lärka,  Innesäljare
0722-48 67 77
fredrik.larka@lindahlshandel.se
Gunnar Lärka Gunnar Lärka,  Innesäljare
0705-72 70 79
gunnar.larka@lindahlshandel.se

 

 
  


  Karta

 

Konsumentservice

 Namn  
 Telefon  
 Mobil  
 E-post     


Meddelande


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Har du som konsument frågor
om Ostkompaniet och våra produkter?
Välkommen att kontakta oss.
Använd gärna kontaktformuläret
här ovan, eller ring oss på 
036-36 16 80.